X
تبلیغات
زولا

این روز ها دیوار نویسی ها برای تزیین مدرسه تقریبا شروع شده است به بهانه آن این مطلب را ضروری دیدم که مطرح کنم .این مهم را شاید همکارانمان زیاد جدی نگیرند ولی خیلی از مشکلات را در مدرسه بیان می کند .

دیوار نویسی دو نوع است آنچه ما دلمان می خواهد می نویسیم وآنچه بچه هادلشان می خواهد می نویسند نزدیکی این ها تقریب دلهاست ودوری هم که ....به هر حال  بشر از دیرباز برای بیان آرزوها، خواسته ها، دیدگاه ها، ناکامی ها و به طور کلی به جا گذاشتن اثری از خود (یادگاری) مطالبی بر دیوار و درخت و صندلی و نیمکت و ... درج کرده تا دیگران را به خواندن و شنیدن حرفهای خود را برانگیزد.

 امروزه آسیب شناسان اجتماعی از دیوارنویسی به عنوان نوعی مسئله اجتماعی یاد می کنند چرا که علاوه بر تخریب اموال عمومی گاهی موجب تشویق و هراس عمومی نیز می شود.  مطالب درج شده بر دیوار کلاسها و صندلی و نیمکت مدرسه  اگر بررسی و تجزیه و تحلیل شود خیلی از مشکلات اجتماعی و مشکلات مدرسه مان را نشان خواهدداد.من خودم به این نتیجه رسیده ام اگر گوشی شنوا برای حرف بچه ها نباشد دیوار نویسی ونیمکت نویسی بیشتر خواهد شد به حرف بچه ها گوش کنیم ونتیجه اش را ببینیم .

واما آنچه ما می نویسیم :

این نوشته ها معمولا فکر واندیشه مسئولین مدرسه را منعکس می کند دقت کنیم که چه می نویسیم .

تاریخ : 1393,05,19 | 11:18 | نویسنده : پیام | نظرات (0)

دانلود آهنگ جدید